SYZET QË PO “ÇMENDIN” BOTËN/ Lori Hoxha e para që i sjell në… Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
SYZET QË PO “ÇMENDIN” BOTËN/ Lori Hoxha e para që i sjell në… Shqipëri (FOTO)

SYZET QË PO “ÇMENDIN” BOTËN/ Lori Hoxha e para që i sjell në… Shqipëri (FOTO)

Ditën e sotme blogerja e njohur shqiptare Lori hoxha publikoi një foto në Instagram dhe ashtu si çdo herë, një detaj i saj tërhoqi vëmendjen.

Bëhet fjalë për syzet e mbuluara tërësisht nga diamantet e që përmes tyre nuk mund të shohësh asgjë.
Sigurisht që edhe komentet e fansave konsistonin në faktin se a mund të shihte përmes tyre apo jo.

Por, si në shumicën e rasteve, Lori Hoxha i “huazon” tendencat më të fundit nga miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner.

Por së fundmi edhe Kylie “akuzohet” se këto syze i kopjoi nga modelja e njohur botërore Naomi Campbell dhe rrjetet sociale po vërshojnë me komente rreth kësaj teme.

Por megjithatë, e rëndësishme është që Lori është e para shqiptare që provoi këtë trend…

/AlpeNews.al