DITËLINDJET E 20 JANARIT/ Kush janë VIP-at që FESTOJNË sot. Nga aktori i njohur… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 20 JANARIT/ Kush janë VIP-at që FESTOJNË sot. Nga aktori i njohur… (FOTO)

DITËLINDJET E 20 JANARIT/ Kush janë VIP-at që FESTOJNË sot. Nga aktori i njohur… (FOTO)

Data shënon 20 janar dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre. Më poshtë lista e plotë:

Evan Peters, 31 (Aktor)

Gary Barlow, 47 (Këngëtar)

Joey Badass, 23 (Reper)

Morgane Polanski, 25 (Aktore, Modele)

R. A. Salvatore, 59 (Novelist)