HITI I VERËS? Noizy thyen rrjetin me këngën e re – AlpeGossip
HITI I VERËS? Noizy thyen rrjetin me këngën e re

HITI I VERËS? Noizy thyen rrjetin me këngën e re

Prej disa ditësh Noizy kishte njoftuar s epo vjen me një këngë të re dhe projekti më në fund është publikuar sot. Kënga mban titullin “Nuk kan besu” dhe është pëlqyer aq shumë sa brenda pak minutash ka arritur mijëra shikime në Youtube.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Noizy i cili në klip shfaqet me miqtë, anëtarët e grupit OTR, me Ferrarin e tij, duke gatuar, duke u argëtuar, duke kërcyer e në shumë skena të tjera.

Komentet për këngën kanë qenë pozitive dhe pritet që “Nuk kan besu” të kthehet në hitin e kësaj vere.

Kjo është kënga e parë e Noizyt për këtë verë.