E PAZAKONTË/ Shakira “lufton” me sigurinë për të puthur fansin në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
E PAZAKONTË/ Shakira “lufton” me sigurinë për të puthur fansin në skenë (VIDEO)

E PAZAKONTË/ Shakira “lufton” me sigurinë për të puthur fansin në skenë (VIDEO)

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në koncertin e këngëtares Shakira. Një fans i zjarrtë u ngjit në skenë teksa ajo po performonte hitin ‘La Bicikleta’, por stafi i sigurisë nxitoi ta largonte nga këngëtarja.

Shakira vlerësoi veprimin e fansit dhe ‘luftoi’ paksa me sigurinë që djali të realizonte dëshirën e tij.

Ajo e përqafoi, bëri fotografi me të dhe e puthi në faqe. Pas kësaj, rojet e sigurisë e nxorrën nga skena. Kjo ngjarje ka ndodhur para disa ditësh në koncertin e saj në Meksikë për turneun “El Dorado”.