DUKET SI TJETËR NJERI/ Aulona Mustën me pamjen e re s’keni për ta njohur (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI TJETËR NJERI/ Aulona Mustën me pamjen e re s’keni për ta njohur (FOTO)

DUKET SI TJETËR NJERI/ Aulona Mustën me pamjen e re s’keni për ta njohur (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Thumb” Aulona Musta është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur dhe komentuar në rrjetet sociale. Aulona është mjaft aktive dhe gjithmonë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, duke ngjallur shumë reagime tek fansat.

Prej kohësh jemi mësuar ta shikojmë Aulonën me një look, flokë të shkurtra deri tek supi dhe fije bjonde,mirëpo së fundmi të gjithë janë habitur nga pamja e saj e re. Pak minuta më parë moderatorja e njohur ka publikuar një foto ku shihet se ka prerë flokët me baluke, një ndryshim ky që e bën të duket si tjetër njeri.

“Mund të më quani Ana. Mos u mërzisni me mua, është qejfi i balukeve të reja”, ka shkruar Aulona në postimet e saj ku tregon se është dashuruar me look-un e saj të ri.