MBAROI GJITHÇKA/ Erik Fullani dhe Kejda i japin fund lidhjes (FOTO) – AlpeGossip
MBAROI GJITHÇKA/ Erik Fullani dhe Kejda i japin fund lidhjes (FOTO)

MBAROI GJITHÇKA/ Erik Fullani dhe Kejda i japin fund lidhjes (FOTO)

Prej disa muajsh në media është përfolur gjatë për lidhjen e Erik Fullanit dhe vajzës së Majlinda Bregut, Kejda. Çifti u kap shpesh herë mat dhe madje burime pranë tyre treguan se gjërat po bëheshin serioze pasi edhe prindërit e dyshes ishin dakord me lidhjen e tyre.

Ata kurrë nuk folën publikisht për marrëdhënien  e tyre, por postime të ndryshme në Instagram tregonin se dyshja kalonte pushimet bashkë dhe në evente të ndryshme shfaqeshin nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por siç duket, gjithçka ka marr fund. Burime për ‘Icon Style’ kanë treguar së fundmi se çifti është ndarë  dhe madje ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.