Copy-Paste/ Françeska kopjon Oriola Marashin: E njëjta veshje, e njëjta pozë dhe i njëjti vend (FOTO) – AlpeGossip
Copy-Paste/ Françeska kopjon Oriola Marashin: E njëjta veshje, e njëjta pozë dhe i njëjti vend (FOTO)

Copy-Paste/ Françeska kopjon Oriola Marashin: E njëjta veshje, e njëjta pozë dhe i njëjti vend (FOTO)

Ato të dyja nuk i bashkonte diçka tjetër veç detajeve të njëjta në këto foto të tyre.

Oriola Marashi në morinë e fotove joshëse në arsenalin e saj të fotove numëron edhe atë ku ka dalë në Fontana Di Trevi në Itali.Por edhe një tjetër modele shqiptare mban titullin e ‘vajzës seksi’. Këtë herë Oriola dhe Françeska Jaçe kanë bërë xing jo vetëm me veshjen e njëjtë; fustan i zi dhe çizme të gjata, por edhe afërsisht me të njëjtën pozë dhe të njëjtin vend. Mbetet të themi: Gjeni dallimin.