Mos qani çuna! U bëri tatuazh në b*thë logon e kompanisë, bossi i duhanit bën festa të çmendura me femra – AlpeGossip
Mos qani çuna! U bëri tatuazh në b*thë logon e kompanisë, bossi i duhanit bën festa të çmendura me femra

Mos qani çuna! U bëri tatuazh në b*thë logon e kompanisë, bossi i duhanit bën festa të çmendura me femra

Manjati i duhanit Travers Beynon ngriti debate dhe u kritikua para një jave lidhur me disa foto të grave të zhveshura me një tatuazh në vithet e tyre ku shkruante emrin e kompanisë së tij.
Fotot “ndezën” rrjetin duke u bërë “hit” në internet. I quajtur si Candyman ai u akuzua se po jepte një shfaqje seksiste.

Shpesh ai organizon festa të “çmendura” në vilën e tij luksoze në bregdet.

Imazhet e festës së tij flasin për femra të zhveshura që kërcejnë nën efektin e pijeve alkoolike dhe ushqimeve.

Bossi i duhanit organizon për të ftuarit e tij festa falas ku mbizotërojnë më tepër femra të zhveshura e seksi.

Travers Beynon