Vajza e Koço Kokëdhimës tregon të pathënat: Për këtë më mbeti hatri me babin – AlpeGossip
Vajza e Koço Kokëdhimës tregon të pathënat: Për këtë më mbeti hatri me babin

Vajza e Koço Kokëdhimës tregon të pathënat: Për këtë më mbeti hatri me babin

Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri.

Gjithashtu ai është edhe ish deputet i kuvendit të Shqipërisë.

Por Koço ka gjithashtu edhe tre vajza të dyja të njohura për publikun shqiptar. Besa kokëdhima e cila është këngëtare, Bora Kokëdhima e cila njihet si stiliste dhe Era Kokëdhima e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

E ftuar në Shiko Kush Luan, Besa ka treguar arsyen pse i ka mbetur hatri me të atin.

“Nuk erdhi në një koncert për mua”-ka thënë ajo.