Bëhuni gati: Vin Veli në bashkëpunim me këta artist po sjellin një superhit (FOTO) – AlpeGossip
Bëhuni gati: Vin Veli në bashkëpunim me këta artist po sjellin një superhit (FOTO)

Bëhuni gati: Vin Veli në bashkëpunim me këta artist po sjellin një superhit (FOTO)

Vetëm pak javë pasi publikoi këngën “Miles away”, që po djeg clubet dhe është pëlqyer pamasë nga publiku, Vin Veli ka filluar punën për këngën e radhës që pritet të jetë një superhit.

Ka qenë vetë DJ i njohur që e ka bërë të ditur duke postuar një foto nga studio duke punuar dhe duke zbuluar se këtë herë do vijë me një bashkëpunim.

Veli shfaqet krah njëri bashkëpunëtor, Elgit Dodës teksa në postim ka bërë të ditur se kjo këngë do vijë në bashkëpunim edhe me Alar Band.

“Së shpejti. Po vjen”, shkruan Vin Veli pa zbuluar më shumë, por janë dashur vetëm kaq të dhëna për të kuptuar se kënga do jetë hit këtë verë.