“E imja është më e mirë se e juaja …”/ Oriola Marashi e bën dhe këtë. Shfaq pëlqimin për organin gjenital – AlpeGossip
“E imja është më e mirë se e juaja …”/ Oriola Marashi e bën dhe këtë. Shfaq pëlqimin për organin gjenital

“E imja është më e mirë se e juaja …”/ Oriola Marashi e bën dhe këtë. Shfaq pëlqimin për organin gjenital

Këtë të premte Oriola Marashi i vuri flakën rrjetit me një foto të postuar në Instagram, foto shumë seksi e shtrirë në breg të detit, me tanga dhe topless teksa gjoksin e mbulonte me duart e pozicioni që kishte marrë për foton i tregonte të pasmet bombastike.

Toto im është më e mirë se toto juaj“, shkruante Oriola dhe siç dihet tashmë, fjala “Toto” vjen nga vendet afrikane dhe i referohet organit gjenital të femrës.

Kaq u desh që Oriola të ngjallte reagime të shumta me këtë foto, komplimenta e kritika në hapësirën e komenteve. Megjithatë nuk ka vonuar shumë dhe modelja e ka fshirë foton nga Instagrami për arsye që ende nuk dihet.