NUK LEJOHI TË PUBLIKOHESHIN FOTOT/ Arbana zbulon më në fund momente nga dasma – AlpeGossip
NUK LEJOHI TË PUBLIKOHESHIN FOTOT/ Arbana zbulon më në fund momente nga dasma

NUK LEJOHI TË PUBLIKOHESHIN FOTOT/ Arbana zbulon më në fund momente nga dasma

Në qershor Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë të blinduar ku nuk lejua publikimi i fotove apo videove. Pas dasmës Arbana publikoi vetëm një foto ku për herë të parë e pamë nuse dhe Eduartin dhëndër.

Nuk lejoi të publikoheshin foto, Arbana zbulon më në fund momente