VERA ERDHI! Blendi Fevziu tregon se ku do ti kalojë pushimet: Do të shkoj në… – AlpeGossip
VERA ERDHI! Blendi Fevziu tregon se ku do ti kalojë pushimet: Do të shkoj në…

VERA ERDHI! Blendi Fevziu tregon se ku do ti kalojë pushimet: Do të shkoj në…

Ka qenë një zgjim më i hershëm se zakonisht, ky i sotmi, për gazetarin dhe moderatorin e njohur Blendi Fevziu. Ai u lidh me video me studion e emisionit KafeIN në Intv dhe njëkohësisht live në In Radio 105.7.

Ndër shumë tema që u prekën, nga sporti te politika, Flavio Qarri e pyeti edhe lidhur me udhëtimet e tij të shumta dhe destinacionin e përzgjedhur për verën e 2018-s.

Blendi Fevziu deklaroi se ato do t’i bënte diku nga fundi i gushtit dhe do të ishte na Amerikën Qendrore.

Karaibet duket se janë një pikë e preferuar për drejtuesin e “Opinion” i cili gjithashtu tha se do të udhëtonte edhe drejt pikës së njohur të Machu Pichu në Perunë e largët. Epo, nëse jeni në Peru nga fundi i gushtit, shihni vërdallë edhe për Fevzon…