Marshallah sa bukur! Ami pozon me bikini dhe të gjithë sytë janë te gjoksi (FOTO) – AlpeGossip
Marshallah sa bukur! Ami pozon me bikini dhe të gjithë sytë janë te gjoksi (FOTO)

Marshallah sa bukur! Ami pozon me bikini dhe të gjithë sytë janë te gjoksi (FOTO)

Bukuroshja e ekranit shqiptar, Amarda Toska po shijon disa ditë pushimesh jashtë Shqipërie.

Pas lindjes së vajzës Sia, Ami më në fund ka menduar të kalojë pak ditë në qetësi të plotë. Në fotot e publikuara, ajo shfaqet në një kompleks me pishinë, ku po merr rreze dielli.

E veshur me rroba banje në ngjyrë të bardhë, bukuroshja nuk ngurron të bëjë dhe një selfie.

Ndonëse pamja është vërtet tërheqëse, ne nuk i ndajmë dot sytë nga gjoksi i saj, i cili duket mjaft në formë edhe pse Ami preferon të ushqejë vajzën me qumësht gjiri.

Të jetë ky sekreti?