TRENDI I"JUMPSUITS"/ Ja GJASHTË modelet e Jonida Maliqit që do bëjnë NAMIN këtë sezon (FOTOT) - AlpeGossip
TRENDI I”JUMPSUITS”/ Ja GJASHTË modelet e Jonida Maliqit  që do bëjnë NAMIN këtë sezon (FOTOT)

TRENDI I”JUMPSUITS”/ Ja GJASHTË modelet e Jonida Maliqit që do bëjnë NAMIN këtë sezon (FOTOT)

Ndër veshjet më te bukura dhe sigurisht  që pritet të jetë trendi për pranverën e 2018  janë modelet  “jumpsuits”  të cilat klasifikohen si një veshje  për  çdo rast, edhe atëherë kur mendon se “Nuk kam çfarë të vesh”!

Mund ti preferoni në forma shumë elegante të cilën mund ta vishni në evente formale por edhe në modele casual, apo gjysmë formale, sportive. Nga ana tjetër këto veshje janë mjaft praktike dhe do ju bëjnë te dukeni edhe më me stil.

Shpesh ato japin një pamje  “CHIC” kështu qe mos ngurroni t’i vishni për sezonin që po vjen.

Jonida Maliqi është një nga femrat e showbizit shqiptar që dallohet për stilin unik dhe gjithmonë sjell risi në modë.

Këngëtarja nuk i ka shpëtuar trendit të jumpsuits duket se i preferon duke i zgjedhur  gjithmonë në daljet publike apo evente.

Praktike, te bukura dhe te përshtatshme për kudo,njhuni me “jumpsuits” qe Jonida ka zgjedhur  dhe do jenë padyshim trendi i pranverës.

Jumpsuits  me Bel të Gjatë

 Jumpsutis Casual

Jumpsuits me Vija

Jumpsuits me Fruda

Jumpsuits me Lule

Jumpsuits të Gjata


/AlpeNews.al