DO TI DASHURONI/ Njihuni me 9 trendet më të rëndësishme të bukurisë që do i shohim në 2019-ën – AlpeGossip
DO TI DASHURONI/ Njihuni me 9 trendet më të rëndësishme të bukurisë që do i shohim në 2019-ën

DO TI DASHURONI/ Njihuni me 9 trendet më të rëndësishme të bukurisë që do i shohim në 2019-ën

Dhjetori veçse muaji i fundit i vitit është dhe muaji i retrospektivave, i kthimit pas në kohë dhe reflektimit. Dhe veç të tjerash edhe momenti i parashikimeve për trendet e reja që do të na shoqërojnë gjatë vitit 2019.

“Pinterest” ka nxjerrë parashikimin e saj ku tregon se cilat do të jenë këto trende bukurie me të cilat çdo vajzë do të dashurohet dhe do t’i shohim gjithandej.

1.Thonjtë pudër

2.Ngjyra gri

3.Balluket e ç’rregullta

4.Qërpikët super të gjatë

5.Make up-i me shkëlqim

6.Ngjyrat e thella në buzë

7.Thonjtë ngjyrë bajame

8.Pastrues fytyre të lëngshëm

9.Flokët me nuancë lejla