Çfarë ndodhi? Elvana Gjata fshin nga “Instagram”-i fotot me të ftuarit specialë në koncertin e saj – AlpeGossip
Çfarë ndodhi? Elvana Gjata fshin nga “Instagram”-i fotot me të ftuarit specialë në koncertin e saj

Çfarë ndodhi? Elvana Gjata fshin nga “Instagram”-i fotot me të ftuarit specialë në koncertin e saj

Më datë 3 shkurt, këngëtarja Elvana Gjata festoi ditëlindjen si dhe organizoi koncertin e saj me 100 të ftuarit e përzgjedhur nga arti, politika e të tjerë.

Tre ditë pas koncertit, këngëtarja që prezantoi edhe këngët e saj më të reja, publikoi disa fotografi ku tregonte edhe të ftuarit e saj specialë, ashtu siç u përfol shumë në mediat rozë.

Por mesa duket Elvana është penduar për postimin e atyre pamjeve në rrjetet sociale, pasi ajo ka fshirë të gjitha fotografitë në “Instagram” që kishte me të ftuarit.

 

Çfarë të ketë ndodhur që Elavna Gjata ka marrë këtë vendim?