TREGON ARSYEN PSE U LARGUA NGA “KOSHERJA”/ Jona Spahiu: S’kam nevojë të jem në tv, që… (FOTO) – AlpeGossip
TREGON ARSYEN PSE U LARGUA NGA “KOSHERJA”/ Jona Spahiu: S’kam nevojë të jem në tv, që… (FOTO)

TREGON ARSYEN PSE U LARGUA NGA “KOSHERJA”/ Jona Spahiu: S’kam nevojë të jem në tv, që… (FOTO)

Jona Spahiun nuk do e shohim më në drejtimin e “Kosheres”. Po pse u largua Jona nga emisioni i humorit? Kjo është pyetja që ka munduar fansat dhe moderatorja ka vendosur t’i përgjigjet.

“Zgjodha mos të jem më në Koshere sepse kam plane të tjera në jetë dhe biznes. Ishte përvojë e bukur dhe argëtuese, por kaq! Ky s’do të ishte emisioni im i jetës. Faleminderit për fjalët e bukura, s’kam nevojë të jem në tv që t’ju kem në zemër”, ka shkruar Jona.

Në vend të saj në drejtimin e emisionit do të jetë Sara Berisha.