KËTË NUK E PRISNIM/ Morena Taraku sapo paralajmëroi bashkëpunimin me këngëtarin e njohur kosovar(FOTO) – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIM/ Morena Taraku sapo paralajmëroi bashkëpunimin me këngëtarin e njohur kosovar(FOTO)

KËTË NUK E PRISNIM/ Morena Taraku sapo paralajmëroi bashkëpunimin me këngëtarin e njohur kosovar(FOTO)

Morena është një nga figurat publike që përflitet jo vetëm për muzikën që bën apo pozat porovokuese. Së fundmj ajo ka qenë në qendër të vënendjes edhe për lidhjen me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Madje ishte zhvendosur për të jetuar në Turqi në mënyrë që ta kishte sa më pranë. Edhe pse dukej shumë e lumtur dhe e dashuruar me Sobhanin, ata i dhanë fund lidhjes e cila nuk përfundoi aspak mirë. Megjithatë këngëtarja tashmë është zhvendosur sërish në vendin e saj ku po i përkushtohet muzikës. Këtë herë ka lajmëruar nëpërmjet një fotoje se bashkëpunimin e radhës do ta sjellë me këngëtarin e njohur kosovar, Sabri Fejzullahu.

Morena dhe babai i saj kanë drekuar me çiftin Fejzullahu nga ku edhe kanë lajmëruar projektet e reja.