“T’U RRIT MENDJA TY?” Arjan Konomi shpërthen ndaj konkurrentes së re: Nuk dua më të të dëgjoj (FOTO) – AlpeGossip
“T’U RRIT MENDJA TY?” Arjan Konomi shpërthen ndaj konkurrentes së re: Nuk dua më të të dëgjoj (FOTO)

“T’U RRIT MENDJA TY?” Arjan Konomi shpërthen ndaj konkurrentes së re: Nuk dua më të të dëgjoj (FOTO)

Antonela konkurrentja më e re e “Përputhen” ka ardhur me një deklaratë shumë të fortë: është në Përputhen për Mevlanin! Por nga ana tjetër është përfshirë në debate me konkurrentët dhe opinionistin Arjan Konomi.

Arjan Konomi: E kuptoj që ke ardhur e karikuar, por prit se tre herë të kam folur dhe s’më ke dëgjuar. O Antonela po flas unë moj, e ke tipike, e ke me të gjithë, apo po tu ngrit mendja se u pranove që erdhe këtu.

Antonela: Jo jam shumë vajzë e thjeshtë, nuk ju pëlqej njerëzve në impaktin e parë, por do mësohesh të më pëlqesh dhe mua.

Arjan Konomi: Mevlani të dhimbset, ke qef të të bëjë një album apo e ke pëlqyer si djalë në ekran

Antonela: Më ka pëlqyer si djalë.

Arjan Konomi: Nuk dua më të të dëgjoj

Antonela: Më pëlqen si djalë, ishte një shaka ajo që thashë për Mevlanin, ishte një kunjë.

Arjan Konomi: Po merresh kaq shumë me Melisën dhe Ledjanën sa duket sikur ke ardhur per to.

Antonela: Më pëlqejnë meshkujt jo femrat. Kam thënë 3 emra dje, sot pata rastin të njoh edhe të tjerë.