Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel: Katunare e LUMTUR (FOTO) – AlpeGossip
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel: Katunare e LUMTUR (FOTO)

Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel: Katunare e LUMTUR (FOTO)

Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy kanë shumë koefidenca dhe Ledioni i ka lejuar vetes të bëjë shaka me Dojnen duke e quajtur “katunare”.

Dojna ka postuar një foto kur ishte e vogël dhe Ledioni sikur me zor ka pritur të komentojë, “Katunare e lumtur”, shkruan ai, ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “Të paktën kam foto me ngjyra”