Këngëtari i famshëm rrëfen: Jeta në Instagram nuk është e vërtetë, ai luksi dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari i famshëm rrëfen: Jeta në Instagram nuk është e vërtetë, ai luksi dhe… (FOTO)

Këngëtari i famshëm rrëfen: Jeta në Instagram nuk është e vërtetë, ai luksi dhe… (FOTO)

Ylli i popit, Justin Bieber është një ndër personazhet më të pëlqyer të publikut dhe ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale.

Ai ka bërë një postim në Instagram, që i ka cuditur të gjithë, por shumë kanë thënë se ai thotë të vërtetën.

“Hej njerëz, ajo jeta luksoze dhe shumë e bukur që shihni të paraqitet nga personazhet e famshëm në Instagram nuk është e vërtetë. Mos u gënjeni duke menduar se ata kanë jetë më të mirë se sa e keni juve. Ju premtoj që nuk është!”, shkruajti ai.

Kemi parë shpesh pushimet e tij luksoze me jahte të shtrenjta si dhe veshjet nga markat e njohura botërore, por duket se Bieber bën jetë të njëjtë me njerëzit e thjeshtë. Asgjë nga jeta luksoze nuk ndikon në përditshmërinë e tij për të qenë një njeri i thjeshtë. Nuk dihet arsyeja se ku është ndikuar për të bërë këtë postim.