“E DASHUROJ DHJETORIN”/ Rudina Dembacaj tregon një “aryse” të bukur se pse ajo e preferon këtë muaj (FOTO) – AlpeGossip
“E DASHUROJ DHJETORIN”/ Rudina Dembacaj tregon një “aryse” të bukur se pse ajo e preferon këtë muaj (FOTO)

“E DASHUROJ DHJETORIN”/ Rudina Dembacaj tregon një “aryse” të bukur se pse ajo e preferon këtë muaj (FOTO)

Ditën e sotme Rudina e ka nisur duke kujtuar se sa me fat është duke qenë mami i një mrekullie si Viktoria.
“Dhjetori eshte muaji qe dashuroj me shume! Ne dhjetor, jam bere nene e nje mrekullie . ❤️ #rudinadembacaj #december2020 #happymom #malesoretemiaseshpejti”, ka shkruar Dembacaj krah fotove ku shfaqet në natyrë duke shijuar gjithë pamjen që i ofrohet.
Rudina e tregon në çdo moment se është një mami e lumtur me vogëlushen Viktoria, e cila është shoqja më e mirë e saj.
Sakaq së shpejt Dembacaj pritet të publikojë projektin e saj më të ti të quajtur “Malësoret e mia”, i cili do t’i vijë në ndihmë gjithë vajzave në malësi me mundësi të pakëta ekonomike për të studiuar dhe për të pasur një të ardhme më të sigurt.