Jonida Maliqi na befason të gjithve/ Kapet “MAT” duke u puthur me…(VIDEO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi na befason të gjithve/ Kapet “MAT” duke u puthur me…(VIDEO)

Jonida Maliqi na befason të gjithve/ Kapet “MAT” duke u puthur me…(VIDEO)

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e të cilës janë kthyer në hite, numërojnë miliona shikime dhe dëgjohen nga kushdo e kudo.

Jonida është e shumë komentuar në media si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private. Gjithashtu ndiqet shumë në rrjete sociale ku me stilin e saj modern frymëzon të gjitha vajzat.

Por sot na ka kapur në befasi duke postuar në rrjetin social Instagram një video në një ambjent familjar ku puthjet dhe përqafimet janë të shumta.

Përgatiti: AlpeNews.al