Pas rënies drastike në peshë, Anxhela Peristeri del për herë të parë me rroba banjo (FOTO) – AlpeGossip
Pas rënies drastike në peshë, Anxhela Peristeri del për herë të parë me rroba banjo (FOTO)

Pas rënies drastike në peshë, Anxhela Peristeri del për herë të parë me rroba banjo (FOTO)

Për muaj të tërë, Anxhela Peristeri iu nënshtrua një regjimi strikt ushqimor dhe çdo ditë stërvitje në palestër, që solli si rezultat rënien drastike nga pesha.

Së fundmi Anxhela ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet me rroba banjo dhe me kilogramë më pak. Këngëtarja duket shumë elegante teksa ka marrë qindra komplimenta nga fansat që kanë mbetur të mahnitur nga ky transformim i saj.

Tanimë me siguri fotot me rroba banjo ku ekspozon format trupore nuk do mungojnë këtë verë nga Anxhela.