ROMEON APO DONALDIN? Aleksia Peleshi habit me përgjigjen – AlpeGossip
ROMEON APO DONALDIN? Aleksia Peleshi habit me përgjigjen

ROMEON APO DONALDIN? Aleksia Peleshi habit me përgjigjen

Pak kohë më parë Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi i dhanë fund lidhjes dhe mesa duket ndarja nuk ka qenë aspak miqësore. Të paktën kështu ka lënë të kuptohet Aleksia në një intervistë me Rudina Dembacajn

Donaldin apo Romeon? Aleksia Peleshi habit me përgjigjen

Ajo duhej të zgjidhte mes Romeos dhe Donaldit. Pa u menduar aspak Aleksia tha emrin e Donaldit, duke i habitur të gjithë.

Donaldin apo Romeon? Aleksia Peleshi habit me përgjigjen

Kujtojmë se ajo ka folur disa herë për lidhjen dhe ndarjen nga Romeo, ndërsa ky i fundit nuk ka bërë asnjë deklaratë.

Donaldin apo Romeon? Aleksia Peleshi habit me përgjigjen