Kylie Jenner pëlqen këngëtaren shqiptare. As Beben, as Ritën dhe as Dua Lipa-n por … (FOTO) – AlpeGossip
Kylie Jenner pëlqen këngëtaren shqiptare. As Beben, as Ritën dhe as Dua Lipa-n por … (FOTO)

Kylie Jenner pëlqen këngëtaren shqiptare. As Beben, as Ritën dhe as Dua Lipa-n por … (FOTO)

Këngëtaret shqiptare po bëjnë namin në botë… Kjo shqiptare ka rënë në syrin e Kylie Jenner!

Kylie është ndër personazhet më me influencë në media. Së fundmi ajo ka qenë në qendër të vëmendjes dhe është përfolur nga të gjithe. Pas ardhjes në jetë se fëmijës së parë, Stormit ajo është ndër nënat e reja më seksi në botë. Ylli botëror njihet për shoqërinë e saj të ngushtë me grimierin e saj, Ariel Tejada. Por ndër shoqet e tij të ngushta që i konsideron si motra është edhe shqiptarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj. Ishte ai i cili ka bërë të mundur që bukuria e Anxhelinës ‘të bënte për vete’ edhe të voglën e familjes Kardashian-Jenner, shkruan intv.al. Në foton e fundit të postuar nga Arieli shihet vajza e Albërie Hadërgjonaj teksa shkëlqen me “make-up” –in e bërë nga Tejada. Kylie kësaj foto i ka dhënë ‘like’ dhe me siguri Anxhelina në këto momente duhet të jetë e gëzuar shumë, pasi të marrësh vëmendjen e Kyliet nuk është pak.