“ZOTI MË DHA GJITHÇKA”/ Adrola Dushi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot ajo – AlpeGossip
“ZOTI MË DHA GJITHÇKA”/ Adrola Dushi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot ajo

“ZOTI MË DHA GJITHÇKA”/ Adrola Dushi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot ajo

Ditëlindja e 28-të e ka gjetur Adrolën duke shkëlqyer mes shumë xixash. Modelja ka ndarë në orët e para fotot e festës së ditëlindjes, të cilën e ka pritur me vëllezërit e saj.
E qeshur dhe me tollumbacet me numrat 28, Adrola ka pozuar dhe i ka shoqëruar fotot me shkrimin: “Është ditëlindja ime. Zoti më dha gjithçka”.


Prej kohësh Dushi është zhvendosur në Shqipëri, pasi është pjesë e jurisë së formatit “She’s on top” në “Top Channel”, aty ku shfaqet çdo të dielë