“SUPER BASHKËSHORTI”/ Ja si e “llaston” Aulonën e shtrirë në krevat (VIDEO) – AlpeGossip
“SUPER BASHKËSHORTI”/ Ja si e “llaston” Aulonën e shtrirë në krevat (VIDEO)

“SUPER BASHKËSHORTI”/ Ja si e “llaston” Aulonën e shtrirë në krevat (VIDEO)

Aulona Musta përflitet gjithnjë në mediat sociale pasi nuk nguron të ndajë momente nga përditshmëria, për të mos thënë gjithçka që bën gjatë ditës.

Së fundmi ka publikuar një video teksa tregon dëshirat që i realizon bashkëshorti teksa ajo qëndron shtrirë në krevat.

Tomi ka bërë një lëng frutash posaçërisht për të dhe pa dyshim mund të themi se është ëndrra e çdo gruaje.