GJATË DIMRIT/ Këto janë fustanet që nuk duhet t'ju mungojnë në garderobë - AlpeGossip
GJATË DIMRIT/ Këto janë fustanet që nuk duhet t’ju mungojnë në garderobë

GJATË DIMRIT/ Këto janë fustanet që nuk duhet t’ju mungojnë në garderobë

Praktikë, të rehatshëm e të ngrohtë, fustanet e punuar do jenë mbizotëruesit e dimrit.

Dimri ka mbërritur e bashkë me të temperatura e ulëta. Zgjidhni një fustan të punuar dhe jo vetëm që do jeni më ngrohtë, por di dukeni edhe më të stiluar.
Këtë vit mund t’i zgjidhni të ngushtë, të lirshëm me golf, mëngë të gjera, etj. Disa modele kanë edhe detaje mode si: dantellë, kopsa me ngjyra, thekë, etj.