U BË NËNË 5 MUAJ MË PARË/ Aktorja e njohur shkëlqen në event (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË 5 MUAJ MË PARË/ Aktorja e njohur shkëlqen në event (FOTO)

U BË NËNË 5 MUAJ MË PARË/ Aktorja e njohur shkëlqen në event (FOTO)

Ajo solli në jetë djalin e saj vetëm 5 muaj më parë dhe Eva Longoria ka qenë e pranishme në një event të rëndësishëm në Los Angeles.

Aktorja 43-vjeçarja ka shkëlqyer e tëra e veshur me një kostum material sateni ngjyrë gri e lehtë dhe një palë sandale bezhë me qime.

Nëna e re u shfaq në Tapetin e Kuq të “Teen Vogue Summit” duke u shfaqur në formë shumë të mirë fizike. Aktorja e njohur e “Shtëpiake të dëshpëruara” u shfaq në krah të yjeve me famë si Serena Williams dhe Cara Delevingne dhe të trija mbajtën fjalën e tyre në event.