SË SHPEJTI NË EKRAN/ Jonida Maliqi zbulon promon e formatit më të ri televiziv që do drejtojë (VIDEO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI NË EKRAN/ Jonida Maliqi zbulon promon e formatit më të ri televiziv që do drejtojë (VIDEO)

SË SHPEJTI NË EKRAN/ Jonida Maliqi zbulon promon e formatit më të ri televiziv që do drejtojë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka treguar me postimet e ndryshme se shumë shpejt do të vijë me një format të ri televiziv, i cili do të quhet ‘Jonida’s Room’. Ajo ka zbuluar gjithashtu se programi do të shfaqet në ekranin e ‘Vizion Plus’, ndërsa pak minuta më parë ka publikuar edhe promon e tij.

Në video shfaqet Maliqi duke qeshur në mesin e një dhome, duke përcjellë kështu edhe fabulën e programit. Jonida ka treguar në llogarinë e saj se ky format do të ketë ‘lifestyle’ dhe modë. Këngëtarja ka zgjedhur të mos i zbulojë detajet e tjera, duke ngjallur shumë kureshtje tek ndjekësit në rrjetet sociale.