E ZBULON AJO/ Detaji që Mark Frroku mban gjithmonë me vete dhe që lidhet me Rudinën – AlpeGossip
E ZBULON AJO/ Detaji që Mark Frroku mban gjithmonë me vete dhe që lidhet me Rudinën

E ZBULON AJO/ Detaji që Mark Frroku mban gjithmonë me vete dhe që lidhet me Rudinën

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një nga çiftet më të përfolur kohët e fundit. Moderatorja ka treguar një anë tjetēr të ish-deputetit, i cili i ka befasuar të gjithë me pjesën romantike të tij. Edhe sot, Rudina ka zbuluar një tjetër detaj shumë special q lë Marku mban gjithë kohën me vete.

Ajo ka publikuar një foto të çelësave të partnerit të saj, i cili ka gdhendur në një zemër pranë çelësave inicalin e vet dhe të Rudinës. Me siguri ky veprim e bën Rudinën të ndihem akoma më e vlerësuar nga Marku.