NË OBORRIN GJIGAND/ Zaimina zbulon pamjet e ëmbla të së bijës me babain - AlpeGossip
NË OBORRIN GJIGAND/ Zaimina zbulon pamjet e ëmbla të së bijës me babain

NË OBORRIN GJIGAND/ Zaimina zbulon pamjet e ëmbla të së bijës me babain

Pasditet e Zaiminës duket se janë nga ato më të ëmblat. Teksa i duhet të qëndrojnë të izoluar në shtëpi si të gjithë, Zaimina me vogëlushen Khloe dhe bashkëshortin i kalojnë momentet  në oborrin e shtëpisë, që nga pamjet e publikuara duket mjaft gjigand dhe plot gjelbërim.

Khloe shfaqet duke luajtur me babi Klodin dhe Zaimina nuk mund t’i kalojë këto momente të veçanta pa fotografi. Me sa duket veizolimi në familjen e këngëtares po shkon më së miri.