TËRMETI QË SHKUNDI VENDIN/ VIP-at falenderojnë Zotin: Mendova se e humba… (FOTO) – AlpeGossip
TËRMETI QË SHKUNDI VENDIN/ VIP-at falenderojnë Zotin: Mendova se e humba… (FOTO)

TËRMETI QË SHKUNDI VENDIN/ VIP-at falenderojnë Zotin: Mendova se e humba… (FOTO)

Tërmeti i djeshëm ishte diçka që tronditi të gjithë vendin për orë tëra. Njerëzit janë akoma të frikësuar por le të shpresojmë se më e keqja kaloi.

Pas ndodhisë së djeshme, shumë njerëz kanë gjetur ngushëllim nëpër rrjetet sociale ku dhe kanë shprehur ndjenjat dhe ankthin që i kishte pushtuar. Kanë qenë dhe VIP-at tanë ata që kanë zgjedhur të postojnë duke treguar për atë që kaluan dhe ti bëjnë ndjekësit e tyre të ndihen më mirë dhe ti ngushëllojnë. Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga postimet që ata kanë bërë. /AlpeGossip.al

Beatrix Ramosaj

Françeska Jaçe

Ermal Mamaqi

Vazhdimi shkrimit

Bes Kallaku

Linda Halimi

Angela Martini

Alban Skënderaj