Ardit Gjebrea dedikim live në emision bashkëshortes së tij: Ja çfarë i thotë ai…. – AlpeGossip
Ardit Gjebrea dedikim live në emision bashkëshortes së tij: Ja çfarë i thotë ai….

Ardit Gjebrea dedikim live në emision bashkëshortes së tij: Ja çfarë i thotë ai….

Moderatori Ardit Gjebrea është një prej personazheve që rrallë e shohim t’i shprehë dashurinë në publik bashkëshortes së tij Anila Beko.

Por në puntatën e sotme të “E diela Shqiptare” Arditi ka bërë një deklaratë surprizë për Anilën, të cilën e kanë patur zili të gjitha vajzat dhe gratë në atë moment.

“Bashkëshortja ime është pasuria ime, ku ka thesar më të madh se ajo” – ka thënë moderatori gjatë rubrikës “Ka një mesazh për ty”.

Anila, bashkëshortja e Arditit, nuk shfaqet asnjëherë në kamera, por siç e pranon ai herë pas here ajo është mbështetja e tij më e madhe.