Linda Rei kalon çdo limit të imagjinueshëm! Ul mbathjet dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei kalon çdo limit të imagjinueshëm! Ul mbathjet dhe…(FOTO)

Linda Rei kalon çdo limit të imagjinueshëm! Ul mbathjet dhe…(FOTO)

Ndoshta edhe pse shoqëria shqiptare e ka pak të vështirë ta pranojë, tashmë në vitin 2018 mesa duket gjithkush ka të drejtë gjithmonë e më shumë të bëjë atë që dëshiron dhe të veprojë ashtu si ndihet.

Ajo është transgjinorja e parë që e ka pranuar këtë fakt në publik dhe duket se nuk i intereson aspak se çfarë thonë njerëzit për të.

Profili i saj në Instagram është kthyer në një hapësirë provokimesh të pastra dhe së fundmi Linda Rei ka publikuar një foto teksa ka ulur mbathjet dhe shihet të kryejë nevojat personale.

Epo mësohuni njerëz! Të ndihesh i lirë në shpirt është një nga lukset më të mëdha që mund të ofrojë jeta, Linda e bën më së miri këtë gjë…