Tetova emocionon reperin Ledri Vula! Vlerësohet me çmimin e veçantë pak orë para performancës – AlpeGossip
Tetova emocionon reperin Ledri Vula! Vlerësohet me çmimin e veçantë pak orë para performancës

Tetova emocionon reperin Ledri Vula! Vlerësohet me çmimin e veçantë pak orë para performancës

Kjo ka qënë një ditë tejet e veçantë për reperin Ledri Vula!

Reperi është vlerësuar me titullin e mirënjohjes nga Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi. Ishte vetë Ledri, që përmes një postimi në rrjetet sociale, njoftoi për këtë titull dhe falenderoi të gjithë shqiptarët e maqedonisë.

“Faleminderit për mirënjohjen dhe mikëpritjen kryetares së Tetovës Teuta Arifi. Faleminderit për çdo gjë që shqiptarët e Maqedonise kanë bërë për ne. Faleminderit. ♥️”, shkruan ai në fotografinë e publikuar në Instagram.

Mbrëmjen e sotme, Ledri do të “ndezë” sheshin Liria në Tetovë me performancën e tij.