Na vjen keq por Venera e ka bërë përpara/ Vajzat bëjnë “xing” me të njejtën veshje! (FOTO) – AlpeGossip
Na vjen keq por  Venera e ka bërë përpara/ Vajzat bëjnë “xing” me të njejtën veshje! (FOTO)

Na vjen keq por Venera e ka bërë përpara/ Vajzat bëjnë “xing” me të njejtën veshje! (FOTO)

Dua Lipa është një ndër personazhet më IN të momentit dhe tashmë ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Së fundmi Dua ka arritur të grumbullojë më shumë se 12 milion ndjekës në Instagramin e saj. Ajo është një ndër vajzat me COOL dhe stil në industrinë e muzikës dhe fansat kanë treguar se e dashurojnë stilin e saj. Por Dua nuk di që një veshje që ka bërë pak më parë në një set fotografik, para saj e ka veshur këngëtarja shqiptare, Venera Lumani.

E kujt ja merrte mendja se dy vajzat kanë stil dhe preferenca të njëjta në veshje. Nese shohim stilin e fustanit që kanë veshur, ju shkon në mendje stili ‘dark pop’, gjë që Dua-s i shkon përshtat, por duhet thënë se edhe Venera duket mjaft mirë.