“SITUATA NUK ISHTE E RËNDË”/ Ilda Bejleri flet për aksidentin (FOTO) – AlpeGossip
“SITUATA NUK ISHTE E RËNDË”/ Ilda Bejleri flet për aksidentin (FOTO)

“SITUATA NUK ISHTE E RËNDË”/ Ilda Bejleri flet për aksidentin (FOTO)

Ditën e sotme moderatorja Ilda Bejleri u akuzua për aksidentimin e një gruaje 64 vjeçare me makinë. Fillimisht e kontaktuar nga “Iconstyle” ajo i hodhi poshtë akuzat por më pas në një deklaratë për “Shqiptarja ime” ajo ka dhënë versionin përfundimtar.

Ilda ka pranuar rastin dhe është shprehur se situata nuk ishte e rënde dhe se kishte ndaluar për të parë nëse kishte dëmtim, mirëpo sipas saj automjeti nuk e kishte prekur fare. Për këtë arsye ishte larguar pa ditur se 64 vjeçarja do bënte raportimin në polici.