SUPER SEKSI/ Xhesika Berberi “shkëlqen” në mes yjeve në Kaliforni (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Xhesika Berberi “shkëlqen” në mes yjeve në Kaliforni (FOTO)

SUPER SEKSI/ Xhesika Berberi “shkëlqen” në mes yjeve në Kaliforni (FOTO)

Përveç emrave të famshëm që po marrin pjesë në Festivalin e Artit dhe Muzikës ‘Coachella’ në Kaliforni, pjesë e këtij eventi u bënë edhe disa nga të famshmit shqiptar që jetojnë në Amerikë .

Është bukuroshja Xhesika Berberi ajo që ka shijuar festën e mrekullueshme që mbahet çdo vit.
Duke iu përshtatur natyrës së festivalit dhe duke nxjerrë në pah linjat trupore, Xhesika më të vërtetë duket e mrekullueshme. Teksa bukuroshja ka marrë pjesë në dy ditët e para të eventit.