E NXEHTË/ Rozana Radi publikon foton me bikini – AlpeGossip
E NXEHTË/ Rozana Radi publikon foton me bikini

E NXEHTË/ Rozana Radi publikon foton me bikini

Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se pavarsisht moshës, ajo duket shumë në formë.

Rozana mbushi 40 vjeç në korrik të këtij viti kur u shpreh se është lodhur shumë për t’i bërë këto vite. Gjithsesi mosha duket të mos jetë aspak problem për të sepse vazhdon të jetë po aq energjike sa gjithmonë.

Momentalisht Rozana ndodhet në Greqi, Santorini, ku po kalon pushimet. Fotoja e saj e fundit është po ashtu një foto me rroba banje të zeza ku bien në sy format e saj trupore që duket vetëm sikur me vitet janë përmirësuar.