PAVARËSISHT TENSIONEVE/ Brad Pitt feston ditëlindjen me fëmijët – AlpeGossip
PAVARËSISHT TENSIONEVE/ Brad Pitt feston ditëlindjen me fëmijët

PAVARËSISHT TENSIONEVE/ Brad Pitt feston ditëlindjen me fëmijët

Brad Pitt ka festuar ditën e djeshme 55-vjetorin e lindjes. ‘Us Weekly’ ka zbuluar se ai e ka kaluar mbrëmjen me 5 fëmijët e tij në Los Angeles.

Gjatë natës ai ishte i monitoruar për shkak të marrëveshjes së kujdestarisë së fëmijëve.

Të gjitha vizitat e fëmijëve do të vazhdojnë rë monitorohen derisa terapistët të vendosin se nuk është e nevojshme. Marrëdhënia e keqe mes Pitt dhe Angelina, ka shkatuar tensione edhe me fëmijët. Megjithatë festa tregon se mes tyre gjërat janë rregulluar.