U DHANË MARIJUANË TË MITURVE/ Arrestohen dy vajzat pasi shpërndanë videon në rrjete sociale – AlpeGossip
U DHANË MARIJUANË TË MITURVE/ Arrestohen dy vajzat pasi shpërndanë videon në rrjete sociale

U DHANË MARIJUANË TË MITURVE/ Arrestohen dy vajzat pasi shpërndanë videon në rrjete sociale

Një babysitter është arrestuar pasi filmoi tre të mitur duke konsumuar marijuanë. Candice Little nga Karolina e Jugut është dënuar me 120 ditë pasi pranoi akuzat për sjelljen ilegale ndaj fëmijëve.

18-vjeçarja dhe shoqja e saj Michaela Pearson regjistruan një video ku tre fëmijët e grupmoshave 2, 3 vjeç dhe 18 muajsh po konsumonin një cigare marijuanë.

Aty dëgjohet duke qeshur e duke i thënë fëmijëve që të mos ia mbarojnë cigaren.

Ngjarja ka ndodhur në gusht dhe 21-vjeçarja Michaela e shpërndau videon në rrjete sociale, e cila u bë virale shumë shpejt. Kjo e fundit u dënua me 300 ditë burg.