JANË BASHKË ZYRTARISHT/ Stresi me një foto të vetme na vërtetoi se nuk është ndarë nga Keisi: Sa për info… – AlpeGossip
JANË BASHKË ZYRTARISHT/ Stresi me një foto të vetme na vërtetoi se nuk është ndarë nga Keisi: Sa për info…

JANË BASHKË ZYRTARISHT/ Stresi me një foto të vetme na vërtetoi se nuk është ndarë nga Keisi: Sa për info…

Stresi ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet së fundmi. Duke bërë deklarata të forta kundrejt femrave shqiptare, reperi ka surprizuar me anë të një postimi.

Ai ka fotografuar çertifikatën e martesës për të gjithë skeptikët. Ndonëse marrëdhënia e tij me Keisin nuk është në ditët më të mira, çifti vazhdojnë të jenë të martuar përpara ligjit. Një fakt ky që Stresi e ka pohuar gjithmonë, por që këtë herë ka vendosur ta vërtetojë për një kategori të ndjekësve në veçanti. “Sa për informacion goca, jam i martuar”, ka shkruar reperi, që mesa duket ka përcjellë një mesazh për fanset.

Nuk dihet se kur Stresi dhe Keisi do të ribashkohen, por nëpërmjet këtij postimi reperi e bëri të qartë një herë e mirë se ndarja nuk është opsion për momentin. /News31.al