PAS LINDJES SË VAJZËS/ Fansat i rrethojnë shtëpinë Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
PAS LINDJES SË VAJZËS/ Fansat i rrethojnë shtëpinë Mozzik (FOTO)

PAS LINDJES SË VAJZËS/ Fansat i rrethojnë shtëpinë Mozzik (FOTO)

Reperi nga Ferizaji, Mozzik e ka dëshmuar se ka një numër të madh të fansave të cilët e ndjekin vazhdimisht.

E në një foto të fundit të ndarë me ndjekësit shihet një numër i madh i fëmijëve, fansat e flaktë të reperit.

“Dashuria në mëngjes”, ka shkruar ai.

Mozzik dhe Loredana së fundmi u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.