“I japin fund BEQARISË”/ Djali i biznesmenit të njohur në Tiranë fejohet me vajzën e gjyqtarit…(FOTO) – AlpeGossip
“I japin fund BEQARISË”/ Djali i biznesmenit të njohur në Tiranë fejohet me vajzën e gjyqtarit…(FOTO)

“I japin fund BEQARISË”/ Djali i biznesmenit të njohur në Tiranë fejohet me vajzën e gjyqtarit…(FOTO)

Ergys Xheko, djali i biznesmenit të njohur Agron Xheko, mjeshtërit të mirënjohur të kuzhinës dhe një prej themeluesve të “Xheko Imperial Luxury Boutique Hotel” fejohet me Andia Brocin.

Andia është vajza e gjyqtarit të njohur Artan Broci, ndërsa me Ergysin që menaxhon tashmë një nga hotelet dhe restorantet më në zë në Tiranë, njihen prej vitesh.Ata të dy kanë vendosur të zyrtarizojnë lidhjen e tyre të dashurisë në fejesë, në një ceremoni sa elegante me të afërm e miq të ngushtë.

Më poshtë keni të mundur të shikoni disa foto nga ceremonia, ndërsa i bashkohemi u rimeve për jetë sa më të lumtur mes çiftit!