“KIARA ËSHTË SEXY”/ A është Kristi konkurrent me Luizin? – AlpeGossip
“KIARA ËSHTË SEXY”/ A është Kristi konkurrent me Luizin?

“KIARA ËSHTË SEXY”/ A është Kristi konkurrent me Luizin?

Kristi vendosi të japë mendimin e tij për disa prej vajzave në shtëpinë e Big Brother. Ndër të tjera ai foli dhe për Kiarën.

“Kiara është seksi”, tha Kristi pasi u pyet nga Luizi.

Pas kësaj erdhën reagime nga banorët e tjerë, që i thanë ta shohë dhe si konkurrent, teksa vetë e ka shprehur hapur mendimin e tij për Kiarën.

VIDEO