SURPRIZË/ Aktori i njohur shqiptar i jep fund beqarisë (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZË/ Aktori i njohur shqiptar i jep fund beqarisë (FOTO)

SURPRIZË/ Aktori i njohur shqiptar i jep fund beqarisë (FOTO)

Aktori dhe regjisori i njohur, Andi Begolli, i ka dhënë fund beqarisë së tij duke u kurorëzuar me martesë me partneren prej shumë vitesh, Stelën.
Lajmin e martesës së çiftit e bëri të ditur aktori i njohur Visjan Ukcenaj, i cili ishte mik i ngushtë i Andit dhe e kurorëzoi dyshen para publikut.

“Ndihem Lali Er, duke martuar shokun tim të ngushtë.”- shkruan Visjani krahas videos së çiftit.