“ATY RRI MOS HARRO…”/ Vesa Luma kundër statusit të Zhaklin Lekatarit: Çohu Big Basta t’i bëjmë… – AlpeGossip
“ATY RRI MOS HARRO…”/ Vesa Luma kundër statusit të Zhaklin Lekatarit: Çohu Big Basta t’i bëjmë…

“ATY RRI MOS HARRO…”/ Vesa Luma kundër statusit të Zhaklin Lekatarit: Çohu Big Basta t’i bëjmë…

Një deklaratë e Zhaklin Lekatarit në rrjetet sociale është bërë shumë virale së fundmi në rrjet dhe është kundërshtuar nga disa personazhe të njohur të ekranit.

Lekatari shkruante në një postim se ‘është e sigurt në Serbi se nuk ka shqipe’.

Së fundmi një koment e ka edhe këngëtarja e njohur, Vesa Luma, e cila ka ripostuar në “Instagram” foton e Zhaklinës nga Serbia, duke shkruar me ironi:

“Aty rri Zhaku dhe mos harro, merre me veten Cecen e sille në Himarë”.

“Aty rri dhe mos harro...”/ Vesa Luma kundër statusit të

E nuk mbaron me kaq statusi i artistes. Vesa ka publikuar edhe një foto me bashkëshortin e saj, reperin Big Basta ku shihen të përqafuar. Mbi foto ajo ka shkruar:

“Ja edhe një përshëndetje për Zhakun e Zhaklinat e tjera (që shyqyr janë shumë pak) që vdesin për provokime të blera nga “skenarët” e njerëzve pa ide, kulturë e identitet. Çohu Big Basta t’i bëjmë edhe nja 7 a 8 Liana të vegjël”.

“Aty rri dhe mos harro...”/ Vesa Luma kundër statusit të